sozlesme

SIKÇA SORULAN SORULAR

Aldığım Takipçiler Fotoğraflarımı Beğenirler Mi?

Gerçek Türk ve Yabancı Takipçiler Evet, satın aldığınız gerçek Türk ve yabancı takipçiler resimlerinızı beğenebilirler çünkü bu takipçiler gerçek kullanıcılardan oluşur. Yabancı Bot Takipçiler Hayır, yabancı bot takipçilerin kendi profil resimleri ve paylaşmış oldukları resimleri vardır ve gerçek görünümüne sahiplerdir ancak sanal pasif hesaplar olduklarından resimlerinızı beğenmezler.

Aldığım Takipçiler Yorum Yazarlar Mı?

Gerçek Türk ve Yabancı Takipçiler Evet, satın aldığınız gerçek Türk ve yabancı takipçiler resimlerinıza yorum yapabilirler çünkü bu takipçiler gerçek kullanıcılardan oluşur. Yabancı Bot Takipçiler Hayır, yabancı bot takipçilerin kendi profil resimleri ve paylaşmış oldukları resimleri vardır ve gerçek görünümüne sahiplerdir ancak sanal pasif hesaplar olduklarından resimlerinıza yorum yapmazlar.

Takipçi Alırken Instagram Şifremi Istiyor Musunuz?

Hayır, takipçi ve beğeni satın aldığınızda sizden hiçbir koşulda Instagram şifreniz istenmez. Bu işlem için şifrenize ihtiyaç yoktur instagram kullanıcı adınız yeterlidir.

Belirli Bir Şehir, Cinsiyet Veya Kriter Seçebilir Miyim?

Gerçek Türk Takipçiler Evet, gerçek Türk takipçi satın alırken "cinsiyet" bölümünden "kadın" ya da "erkek" takipçi seçimi yapabilirsiniz. Yabancı Gerçek ve Bot Takipçiler Hayır, yabancı gerçek ve bot takipçiler dünya genelinden karışık profillerden oluşmaktadır. Yaş, cinsiyet ya da konum filtrelemesi mevcut değildir.

Gönderdiğiniz Takipçiler Gerçek Mi?

Gerçek Türk ve Yabancı Takipçiler Evet, gerçek Türk ve yabancı takipçiler bütünüyle gerçek kullanıcılardan oluşur. Yabancı Bot Takipçiler Hayır, yabancı bot takipçilerin kendi profil resimleri ve paylaşmış oldukları resimleri vardır ve gerçek görünümüne sahiplerdir ancak gerçek kullanıcı değildirler.

Gelecek Fotoğraflara Beğeni Tam Olarak Nasıl Oluyor?

Gelecek fotoğraflara beğeni tanımlayarak resimlerinıza birer birer beğeni almakla uğraşmaktan kurtulabilirsiniz. Oto beğeni, siz fotoğraf paylaştıkça fotoğrafınıza otomatik yüklenir. Gelecek fotoğraflara beğeni almak için kullanıcı adınızı, kaç adet fotoğrafınıza beğeni istediğinizi ve fotoğraf başı kaç beğeni istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.